قطره زیراد

قطره زیراد کیندر علاوه بر تامین مقادیر کافی ویتامین‌های A و D و آهن، حاوی زینک است که به بهبود اشتها و افزایش رشد قدی و وزنی در کودکانی که رشد ناکافی دارند، کمک می‌کند.

شیر مادر و پس از آن تغذیه کافی تامین کننده نیاز شیرخواران از بدو تولد است. با این حال دریافت ویتامین‌ها به‌صورت مکمل برای رشد مناسب‌تر نوزادان، مفید و گاها ضروری می‌باشد. بر اساس دستور العمل وزارت بهداشت ایران تمامی نوزادان باید 1500 واحد ویتامین A و 400 واحد ویتامین D دریافت کنند. پس از 6 ماهگی نیز مصرف مکمل آهن ضروری می‌شود. قطره زیراد کیندر علاوه بر تامین مقادیر کافی ویتامین‌های A و D و آهن، حاوی زینک است که به بهبود اشتها و افزایش رشد قدی و وزنی در کودکانی که رشد ناکافی دارند، کمک می‌کند.

A+D:

ویتامین A نقش مهمی در رشد و نمو، تقویت سیستم ایمنی و تکامل استخوانی دارد و جزئی از ساختمان رنگدانه‌های بینایی می‌باشد. دریافت 1500 واحد ویتامین A در نوزادان برای رشد و نمو مناسب و پیشگیری از بروز عفونت ضروری است. ویتامین D نیز نقش به‌سزایی در تقویت سیستم ایمنی، جذب کلسیم و استخوان‌سازی بر عهده دارد و دریافت 400 واحد از آن در نوزادان به پیشگیری و درمان بیماری‌های عفونی و اختلالات استخوانی از جمله نرمی استخوان کمک می‌کند.

آهن لیپوزومال:

آهن فریک پیروفسفات با پوشش دو لایه لیپیدی است که بدون تخریب یا غیر فعال شدن از محیط اسیدی معده عبور کرده و در روده جذب شود. آهن لیپوزومال انحلال‌پذیری و زیست فراهمی بالاتری دارد که جذب آهن را افزایش می‌دهد. به‌دلیل وجود پوشش، آهن باعث تحریک دستگاه گوارش نمی‌شود عوارض گوارشی ناشی از آن به‌حداقل می‌رسد. یکی از عوارض آزار دهنده مصرف قطره‌های آهن، سیاه شدن دندان‌های کودک است. از آنجایی‌که آهن موجود در قطره زیراد لیپوزومال و پوشش‌دار است باعث سیاه شدن دندان‌ها نمی‌شود. همچنین این قطره فاقد طعم فلزی آهن بوده و پذیرش بالایی دارد.

زینک (روی):

زینک برای رشد و نمو و تقویت سیستم ایمنی ضروری بوده و کمبود آن با بی‌اشتهایی و تاخیر رشد همراه است. مصرف زینک به بهبود اشتها، وزن‌گیری مناسب و افزایش رشد قدی در کودکانی که رشد ناکافی دارند، کمک می‌کند. زینک موجود در این مکمل از نوع گلوکونات است که عوارض گوارشی کمتری نسبت به سایر املاح زینک دارد.

قطره نوزادان و کودکان بالای 6 ماه، حاوی ویتامین‌های A و D + آهن لیپوزومال و زینک

  • تامین 1500 واحد ویتامین A و 400 واحد ویتامین D
  • حاوی 15 میلی‌گرم آهن لیپوزومال با جذب بالاتر، عوارض گوارشی کمتر، بدون سیاه کردن دندان‌ها و فاقد بو و طعم فلزی آهن
  • بهبود اشتها و کمک به افزایش رشد قدی و وزنی به‌دلیل وجود زینک
  • با طعم مطلوب پرتقال

روزانه 1 میلی‌لیتر بعد از وعده غذایی مصرف شود.

حاوی 30 میلی‌لیتر شربت با طعم پرتقال

پیمایش به بالا