قرص جویدنی ویتامین C 250

قرص جویدنی ویتامین C کیندر حاوی 250 میلی‌گرم ویتامین C است که باعث تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت عمومی بدن کودکان و نوجوانان می‌شود.

تقویت سیستم ایمنی:

این ویتامین یکی از مهمترین آنتی‌اکسیدان‌ها است که از بدن در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد (ناشی از افزایش سن، بیماری‌ها، متابولیسم بدن و آلودگی‌های محیطی) محافظت می‌کند. ویتامین C نقش مهمی در مقابله با عوامل خارجی و تقویت سیستم ایمنی ایفا می‌کند. این ویتامین باعث تحریک فعالیت سلول‌های ایمنی مانند فاگوسیت‌ها و نوتروفیل‌ها و همچنین فعالیت آنتی‌بادی‌ها می‌شود. تأثیر ویتامین C در بهبود عملکرد سیستم ایمنی می‌تواند کودکان و نوجوانان را در مقابل بیماری‌های عفونی از جمله سرماخوردگی مقاوم سازد.

کلاژن سازی:

کلاژن پروتئینی است که در پوست، استخوان‌ها، غضروف، عضله و عروق خونی به فراوانی یافت می‌شود. ویتامین C باعث تحریک کلاژن سازی و در نتیجه حفظ سلامت پوست، استخوان‌ها و عروق می‌شود. اختلال در کلاژن سازی می‌تواند باعث تأخیر در بهبود زخم‌ها شود.

حفظ سلامت پوست:

ویتامین C آبرسانی به پوست را افزایش داده و موجب تحریک کلاژن سازی می‌شود. این ویتامین به پوست لطافت بخشیده و در افزایش استحکام پوستی مؤثر است.

حفظ سلامت استخوانها:

کلاژن در بافت پیوندی از جمله غضروف و استخوان به فراوانی یافت می‌شود. این پروتئین حدود ۳۰% از استخوان‌ها را تشکیل داده و بعنوان نگهدارنده ساختار استخوان عمل می‌کند و به آن انعطاف‌پذیری می‌بخشد. ویتامین C باعث افزایش استحکام استخوان‌ها می‌شود.

موارد منع مصرف

مصرف این فرآورده در بیماران مبتلا به سنگ‌های کلیوی مجاز نیست.

حاوی 250 میلی‌گرم ویتامین C

  • تقویت سیستم ایمنی در کودکان و نوجوانان
  • دارای خواص آنتی اکسیدانی
  • پیشگیری و درمان بیماری‌های عفونی
  • کمک به کلاژن سازی و حفظ سلامت پوست و استخوان‌ها

کودکان 3 سال به بالا روزانه 1 عدد قرص به صورت جویدنی شود.

هر بسته حاوی 40 عدد قرص جویدنی ویتامین C 250 با طعم پرتقال می‌باشد.

پیمایش به بالا