شربت رویال ژلی

شربت رویال ژلی کیندر حاوی رویال ژلی، پروپولیس، روی و ویتامین‌های D3 و A است که سبب تقویت سیستم ایمنی می‌شود.

رویال ژلی:

رویال ژلی یک ماده ژلاتینی شیری رنگ است که توسط زنبورهای عسل برای تغذیه زنبور ملکه و لاروهای کوچکش تولید می شود. رویال ژلی حاوی آب، کربوهیدرات، پروتئین و چربی است. همچنین رویال ژلی حاوی ویتامین های گروه B است. در بسیاری از مطالعات حیوانی و آزمایشگاهی ثابت شده که ترکیبات آمینواسیدی، فنولیک و اسیدهای چرب رویال ژلی، خواص ضدالتهابی و آنتی اکسیدانی دارد.

پروپولیس:

زنبورها از شیره درختان همیشه بهار ماده‌ای به نام پروپولیس تولید می‌کند. وقتی زنبورها این شیره را با ترشحات خود و موم ترکیب میکنند ماده‌ای چسبناک و قهوه‌ای مایل به سبز تولید می‌شود که بعنوان محافظی برای کندوهایشان استفاده می‌شود. این ماده پروپولیس یا بره موم است.

محققان بیش از 300 نوع ترکیب مختلف در پروپولیس شناسایی کرده‌‌اند که اکثریت آن‌ها پلی فنول‌هایی مانند فلاوونوئیدها هستند. پلی فنول‌ها آنتی اکسیدان‌هایی اند که با بیماری‌ها و آسیب‌های وارد شده به بدن مقابله می‌کنند. پروپولیس ترکیبی با خواص ضد باکتریایی، ضد ویروسی، ضد قارچی و ضد التهابی است.

ویتامین A:

ویتامین A یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است که در رشد و نمو، تقویت سیستم ایمنی و تکامل استخوانی نقش داشته و جزئی از ساختمان رنگدانه‌های بینایی است. کمبود ویتامین A از مشکلات تغذیه اي شایع به‌ویژه در کودکان به‌شمار می‌رود. افزایش خطر ابتلا به اسهال و همچنین مرگ و میر در اثر بیماری‌ها به ویژه سرخک در کودکان مبتلا به کمبود ویتامین A گزارش شده است. در کمبود ویتامین A بافت طبیعی غشاهای مخاطی از بین رفته و مجاری تنفسی، پوست، لوله گوارش، مجاری ادراری و مخاط چشم آسیب می‌بیند، این شرایط در کنار اختلال عملکرد سیستم ایمنی فرد را مستعد عفونت‌های ویروسی، باکتریایی یا انگلی می‌کند.

ویتامین D:

این ویتامین باعث افزایش جذب کلسیم و کاهش دفع آن می‌شود و از همین راه کلسیم موردنیاز را برای بدن حفظ می‌کند. ویتامین D برای رشد استخوانی مورد نیاز است و دریافت ناکافی آن باعث راشیتیسم در کودکان، نرمی استخوان در بزرگسالان و پوکی استخوان در سالمندان می‌شود. همچنین ویتامین D نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی، تنظیم رشد سلولی و عملکرد سیستم عصبی- عضلانی دارد. کمبود ویتامین D3 در بدن منجر به تاخیر در درآمدن دندان‌ها، تعویق در راه رفتن کودکان و تغییر شکل لگن در دختران می‌شود.

روی:

روی در عملکرد سیستم ایمنی، ساخت پروتئین و DNA، تقسیم سلولی و ترمیم زخم نقش داشته و از رشد و نمو حمایت می‌کند. همچنین روی باعث تقویت سیستم ایمنی و تشکیل توده استخوانی می‌شود. نشانه کمبود روی در کودکان کاهش رشد و بی اشتهایی است. مکمل یاری با روی در کودکان قبل از بلوغ اثر مثبتی بر رشد و غلظت سرمی روی در کودکان بویژه در کودکان کوتاه قد و کم وزن دارد. بدن ذخایر کمی برای روی دارد به همین دلیل این ماده معدنی باید به صورت روزانه مصرف شوند.

دارای خواص ضد التهابی، ضد ویروسی و ضد باکتریایی

تقویت سیستم ایمنی

سلامت پوست، مو و ناخن

بهبود اشتها و وزن‌گیری در کودکان

پیمایش به بالا