قطره مولتی‌ پلاس کیندر

قطره مولتی‌ پلاس کیندر حاوی تمامی ویتامین‌های محلول در آب و محلول در چربی با دوزهای مناسب و طعمی مطلوب برای نوزادان و کودکان زیر 2 سال است.

شیر مادر و پس از آن تغذیه کافی تامین کننده نیاز شیرخواران از بدو تولد است. با این حال دریافت ویتامین‌ها به‌صورت مکمل برای رشد مناسب‌تر نوزادان مفید و گاها ضروری می‌باشد. براساس دستور العمل وزارت بهداشت ایران تمامی نوزادان باید 1500 واحد ویتامین A و 400 واحد ویتامین D دریافت کنند. مصرف قطره‌های مولتی ویتامین حاوی ویتامین‌های گروه B، C، E و K در کنار ویتامین‌های ضروری A و D برای رشد مناسب و تامین نیازهای تغذیه‌ای کودک مفید است.

قطره مولتی‌ پلاس کیندر حاوی تمامی ویتامین‌های محلول در آب و محلول در چربی با دوزهای مناسب و طعمی مطلوب برای نوزادان و کودکان زیر 2 سال است.

ویتامین A:

این ویتامین در رشد و نمو، تقویت سیستم ایمنی، حفظ بافت‌های پوششی و تکامل استخوانی نقش مهمی دارد و جزئی از ساختمان رنگدانه‌های بینایی می‌باشد. در کمبود ویتامین A و با تضعیف سیستم ایمنی، بافت طبیعی غشاهای مخاطی از بین رفته و پوست، مخاط چشم، مجاری تنفسی، گوارشی و ادراری دچار آسیب و عفونت می‌شوند. کمبود ویتامین A از مشکلات تغذیه‌اي شایع نوزادان و کودکان به‌ویژه در ایران به‌شمار می‌رود.

ویتامین D:

از ویتامین‌های محلول در چربی ضروری است که نقش به‌سزایی در تقویت سیستم ایمنی، جذب کلسیم و استخوان‌سازی بر عهده دارد. مصرف ویتامین D کافی برای پیشگیری و درمان بیماری‌های عفونی و استخوانی و همچنین بهبود رشد و تکامل نوزادان و کودکان ضروری است.

ویتامین‌های گروه B:

این ویتامین‌ها در متابولیسم پروتئین‌، کربوهیدرات و چربی، تولید انرژی و رشد و نمو نقش اساسی دارند. کمبود ویتامین‌های B با بی‌اشتهایی، کاهش وزن، ضعف و اختلال رشد همراه است.

ویتامین C:

یک ویتامین آنتی‌اکسیدانی است که باعث تقویت سیستم ایمنی می‌شود. ویتامین C در ساخت کلاژن (پروتئین اصلی پوست، استخوان‌ها و غضروف‌ها) نیز مشارکت می‌کند.

ویتامین E:

با خواص آنتی‌اکسیدانی خود باعث تقویت عملکرد سیستم ایمنی شده و برای حفظ بافت‌های پوششی بدن (پوست، دیواره عروق و…)، سلامت سیستم بینایی، سلول‌های خونی و مغز ضروری است.

ویتامین K:

این ویتامین در تشکیل و استحکام استخوان‌ها، انعقاد خون و متابولیسم مغزی نقش دارد.

قطره مولتی‌ویتامین، حاوی تمامی ویتامین‌های ضروری برای رشد و تکامل نوزادان و کودکان زیر 2 سال

  • تامین 1500 واحد ویتامین A و 400 واحد ویتامین D
  • حاوی ویتامین‌های B جهت رشد و نمو مناسب کودکان
  • کمک به استخوان‌سازی در کودکان
  • تقویت سیستم ایمنی و کمک به خون‌سازی
  • حفظ سلامت پوست و بافت‌های پوششی بدن
  • با طعم مطلوب پرتقال

روزانه 1 میلی‌لیتر بعد از وعده شیر یا غذای کودک داده شود.

حاوی 30 میلی‌لیتر قطره می‌باشد.

پیمایش به بالا