شربت مولتی‌کد

شربت مولتیکد کیندر حاوی ویتامینهای A، D3، E، C و ویتامینهای B، آمینو اسید لیزین، آهن، ید، زینک، منیزیم و منگنز است که به رشد و تکامل و تقویت سیستم ایمنی کودکان و نوجوانان کمک میکند.

پروتئین‌سازی و کمک به رشد جسمی:
لیزین یک آمینو اسید ضروری است که با مشارکت در پروتئین‌سازی، نقش مهمی در رشد و نمو کودکان و نوجوانان ایفا می‌کند. در کنار لیزین، عنصر روی نیز باعث بهبود اشتها و افزایش رشد قدی و وزنی می‌شود. ویتامین‌های B در رشد و نمو و تولید انرژی مشارکت می‌کنند و کمبود آن‌ها با اختلال رشد، ضعف و بی‌اشتهایی همراه است. همچنین دریافت کافی ویتامین‌های A و D، منیزیم و منگنز به استخوان‌سازی و تقویت رشد جسمی کمک می‌کند.

تقویت سیستم ایمنی:
روی، ویتامین‌های A، D، E و C نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی و کمک به درمان بیماری‌های عفونی ایفا می‌کنند. همچنین آمینو اسید لیزین کلاژن‌سازی را تحریک کرده و در ترمیم سریع‌تر زخم‌ها و آسیب‌های پوستی موثر است.

بهبود عملکرد سیستم عصبی:
عنصر ید نقش مهمی در تکامل سیستم عصبی و افزایش بهره هوشی در کودکان و نوجوانان ایفا می‌کند. آهن و ویتامین‌های B برای تکامل سیستم عصبی ضروری هستند و آمینو اسید لیزین می‌تواند با کاهش سطح هورمون کورتیزول در بدن، به تسکین استرس کمک کند.

‌مشارکت در خون‌سازی:
آهن نقش مهمی در خون‌سازی و اکسیژن‌رسانی به سلول‌های بدن ایفا می‌کند. فولیک‌اسید و ویتامین‌های B6 و B12 نیز در ساخت سلول‌های خونی مشارکت کرده و در کنار آهن، برای جلوگیری از بروز کم‌خونی ضروری هستند.

• بهبود رشد و تقویت سیستم ایمنی در کودکان و نوجوانان
• کمک به افزایش رشد قدی و وزنی در سنین رشد
• تکامل ذهنی و افزایش بهره هوشی
• تامین آهن مورد نیاز و کمک به افزایش جذب و برداشت آهن به‌علت وجود لیزین
• با طعم مطلوب پرتقال

کودکان ۳-۷ سال: روزانه ۲.۵ میلی‌لیتر
کودکان ۷-۱۲ سال: روزانه ۵ میلی‌لیتر
نوجوانان و بزرگسالان: روزانه ۱۰ میلی‌لیتر

شربت مولتی‌کد کیندر حاوی 200 میلی‌لیتر شربت با طعم پرتقال است.

پیمایش به بالا