قطره مولتی‌کد کیندر

قطره مولتی‌کد کیندر یک مولتی‌ویتامین کامل حاوی تمامی ویتامین‌های مورد نیاز کودکان به‌همراه آهن است. به‌علاوه وجود عنصر زینک در این قطره، به بهبود اشتها و افزایش رشد قدی و وزنی در کودکانی که رشد ناکافی دارند، کمک می‌کند.

شیر مادر و پس از آن تغذیه کافی تامین کننده نیاز شیرخواران از بدو تولد است. با این حال دریافت ویتامین‌ها و مواد معدنی به‌صورت مکمل برای رشد مناسب‌تر نوزادان، مفید و گاها ضروری می‌باشد. بر اساس دستور العمل وزارت بهداشت ایران تمامی نوزادان باید 1500 واحد ویتامین A و 400 واحد ویتامین D دریافت کنند و مصرف مکمل آهن نیز ضروری می‌باشد. قطره مولتی‌کد کیندر یک مولتی‌ویتامین کامل حاوی تمامی ویتامین‌های مورد نیاز کودکان به‌همراه آهن است. به‌علاوه وجود عنصر زینک در این قطره، به بهبود اشتها و افزایش رشد قدی و وزنی در کودکانی که رشد ناکافی دارند، کمک می‌کند.

ویتامین‌ها:

ویتامین A نقش مهمی در رشد و نمو، تقویت سیستم ایمنی و تکامل استخوانی دارد و جزئی از ساختمان رنگدانه‌های بینایی می‌باشد. دریافت 1500 واحد ویتامین A در کودکان برای رشد و نمو مناسب و پیشگیری از بروز عفونت ضروری است. ویتامین D نیز نقش به‌سزایی در تقویت سیستم ایمنی، جذب کلسیم و استخوان‌سازی بر عهده دارد و دریافت 400 واحد از آن در کودکان به پیشگیری و درمان بیماری‌های عفونی و اختلالات استخوانی از جمله نرمی استخوان کمک می‌کند. ویتامین‌های گروه B در تولید انرژی و رشد و نمو مشارکت دارند و کمبود آن‌ها با بی‌اشتهایی، کاهش وزن، ضعف و اختلال رشد همراه است. وجود ویتامین‌های E و C در این قطره با خواص آنتی‌اکسیدانی، باعث تقویت سیستم ایمنی می‌شوند.

آهن لیپوزومال:

عنصر آهن برای رشد و نمو مناسب، تکامل سیستم عصبی و حفظ سلامت سیستم ایمنی ضروری است و دریافت مکمل آن پس از 6 ماهگی ضروری می‌باشد. کمبود آهن باعث بروز بی‌اشتهایی، اختلال رشد، عدم تکامل سیستم عصبی و ضعف ایمنی می‌شود. آهن موجود در این قطره، لیپوزومال است که جذب بالا و عوارض گوارشی اندکی دارد. غشای دو لایه فسفولیپیدی اطراف آهن مانع از سیاه شدن دندان‌ها می‌شود. همچنین این مکمل حاوی بو و طعم فلزی آهن نیست.

زینک (گلوکونات):

زینک برای رشد و نمو و تقویت سیستم ایمنی ضروری بوده و کمبود آن با بی‌اشتهایی و تاخیر رشد همراه است. مصرف زینک به بهبود اشتها، وزن‌گیری مناسب و افزایش رشد قدی کودکان کمک می‌کند. زینک موجود در این مکمل از نوع گلوکونات است که عوارض گوارشی کمتری نسبت به سایر املاح زینک دارد.

قطره کودکان زیر 2 سال، حاوی تمامی ویتامین‌ها از جمله ویتامین‌های A و D + آهن لیپوزومال و زینک

  • تامین 1500 واحد ویتامین A و 400 واحد ویتامین D
  • حاوی آهن لیپوزومال با جذب بالا، عوارض گوارشی اندک، بدون سیاه کردن دندان‌ها و فاقد بو و طعم فلزی آهن
  • بهبود اشتها و کمک به افزایش رشد قدی و وزنی به‌دلیل وجود زینک
  • حاوی ویتامین‌های B جهت رشد و نمو مناسب کودکان
  • با طعم مطلوب پرتقال

کودکان بالای 6 ماه تا 2 سال روزانه 1 میلی‌لیتر مصرف شود.

حاوی 30 میلی‌لیتر قطره با طعم پرتقال است.

پیمایش به بالا