شربت ال-آرژینین پلاس

شربت ال-آرژینین پلاس کیندر حاوی آمینو اسید آرژینین است که به تحریک ترشح هورمون رشد و افزایش قد در کودکان و نوجوانان کمک کرده و به‌دلیل داشتن روی، کلسیم، فسفر، ید و ویتامین‌های A، D، K2، B2 و C باعث بهبود رشد و تقویت سیستم ایمنی می‌شود.

اصلی‌ترین مرحله رشد اسکلتی و استخوانی در دوران رشد انجام می‌‌شود که مستلزم ترشح کافی هورمون رشد و دریافت ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز است. شربت ال-آرژینین پلاس کیندر حاوی آمینو اسید آرژینین است که به تحریک ترشح هورمون رشد و افزایش قد در کودکان و نوجوانان کمک کرده و به‌دلیل داشتن روی، کلسیم، فسفر، ید و ویتامین‌های A، D، K2، B2 و C باعث بهبود رشد و تقویت سیستم ایمنی می‌شود.

ال-آرژینین:

آمینو اسیدی است که در بدن سنتز می‌شود و در غذاهای پر پروتئین نیز وجود دارد. این آمینو اسید نقش مهمی در رشد و نمو بدن ایفا می‌کند. در شرایطی که نیاز به آرژینین افزایش می‌یابد، ‌مصرف مکمل‌ غذایی آن توصیه می‌شود. از آنجایی‌که آرژینین ترشح هورمون رشد را تحریک می‌کند، دریافت مکمل آن می‌تواند به افزایش رشد قدی در کودکان و نوجوانانی که قد آن‌ها پایین‌تر از حد طبیعی است کمک کند. آرژینین باعث بهبود رشد سیستم اسکلتی- عضلانی شده و در تقویت سیستم ایمنی نیز موثر است.

کلسیم و فسفر:

از مهم‌ترین اجزای استخوان‌ها هستند و دریافت مقادیر کافی آن‌ها برای رشد استخوانی و افزایش قد در سنین رشد ضروری می‌باشد. کمبود کلسیم و فسفر با ضعف سیستم اسکلتی و بروز کوتاه‌قدی همراه است.

روی:

این عنصر نقش مهمی در تحریک سلول‌های استخوان‌ساز و تشکیل توده استخوانی ایفا می‌کند. به‌علاوه با افزایش اشتها و میل به غذا، باعث بهبود وزن‌گیری در کودکان و نوجوانان می‌شود.

ید:

عنصر ید نقش مهمی در تکامل سیستم عصبی و افزایش بهره هوشی در کودکان و نوجوانان ایفا می‌کند.

ویتامین‌های A، D، K2، B2 و C:

ویتامین D از طریق افزایش جذب و کاهش دفع کلسیم، نقش مهمی در حفظ سلامت استخوان‌ها ایفا می‌کند. کمبود ویتامین D در کودکان و نوجوانان منجر به رشد ناقص استخوان‌ها و کوتاهی قد می‌شود. ویتامین K2 با برقراری تعادل میان عملکرد سلول‌های استخوان‌ساز و استخوان‌شکن، به حفظ توده اسکلتی کمک می‌کند و باعث هدایت کلسیم به سمت استخوان‌ها می‌شود. ویتامین‌های A و B2 نیز در تقسیم سلولی مشارکت کرده و به استخوان‌سازی کمک می‌کنند. همچنین ویتامین C در بدن اثرات آنتی‌اکسیدانی دارد و باعث تقویت سیستم ایمنی می‌شود.

حاوی ال- آرژینین، روی، کلسیم، فسفر، ید و ویتامین‌های A، D، K2، B2 و C

  • کمک به افزایش رشد قدی در کودکان و نوجوانان
  • تحریک استخوان‌سازی در سنین رشد
  • کمک به افزایش اشتها و وزن‌گیری
  • تقویت سیستم ایمنی

کودکان 3-12 سال: روزانه 1 قاشق مرباخوری (5 میلی‌لیتر)
نوجوانان و بزرگسالان: روزانه 2 قاشق مرباخوری (10 میلی‌لیتر)

حاوی 200 میلی‌لیتر شربت با طعم پرتقال است.

پیمایش به بالا