قرص مولتی جویدنی کیندر

قرص مولتی جویدنی کیندر، یک مولتی ویتامین مناسب برای کودکان و نوجوانان به‌همراه کلسیم و زینک است که به ارتقای رشد جسمی و ذهنی در سنین رشد کمک می‌کند.

دریافت کافی ویتامین‌ها و مواد معدنی برای رشد و تکامل جسمی و ذهنی ضروری است. قرص مولتی جویدنی کیندر، یک مولتی ویتامین مناسب برای کودکان و نوجوانان به‌همراه کلسیم و زینک است که به ارتقای رشد جسمی و ذهنی در سنین رشد کمک می‌کند.

بهبود اشتها و وزن‌گیری:
عوامل متعددی از جمله کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی، ابتلا به بیماری‌های عفونی، اقتضای سن و رفتارهای نامناسب والدین در بی‌اشتهایی و عدم تمایل کودکان به غذا خوردن نقش دارد. در این میان کمبود عنصر زینک و ویتامین‌های گروه B نقش مهمی ایفا می‌کنند. به‌همین دلیل دریافت زینک کافی در کنار ویتامین‌های B اشتها را بهبود داده و به وزن‌گیری و تقویت رشد جسمی در کودکان و نوجوانان کمک می‌کند.

رشد و تکامل استخوان‌ها:
کلسیم، زینک و ویتامین D نقش مهمی در استخوان‌سازی و افزایش رشد قدی بر عهده دارند. کلسیم و زینک ریز مغذی‌های مورد نیاز برای مینرالیزاسیون استخوان‌ها هستند. ویتامین D علاوه بر اینکه برای ساخت و حفظ تراکم استخوان‌ها ضروری است، برای جذب کلسیم و کاهش دفع آن از بدن نیز مورد نیاز می‌باشد. از آنجایی‌که دوران رشد تنها فرصت بدن برای تکامل توده استخوانی و رشد قدی است، دریافت کافی این ریز مغذی‌ها در کودکان و نوجوانان ضروری می‌باشد.

رشد و تکامل شناختی:
دریافت کافی ویتامین‌های B برای عملکرد مناسب سیستم عصبی مورد نیاز است. در کنار این ریز مغذی‌ها زینک نیز به رشد و تکامل سیستم عصبی و عملکرد مناسب شناختی کمک می‌کند.

تقویت سیستم ایمنی:
عملکرد مناسب سلول‌های ایمنی نیازمند تامین ریز مغذی‌های مورد نیاز از جمله زینک، ویتامین‌های A، D، E، C و B است. کمبود این ریز مغذی‌ها باعث ضعف سیستم ایمنی، در نتیجه ابتلا مکرر و افزایش شدت بیماری‌های عفونی می‌شود. قرص مولتی جویدنی کیندر با تامین نیاز کودکان و نوجوانان، به تقویت سیستم ایمنی کمک می‌کند.

مولتی ویتامین کودکان و نوجوانان به‌همراه کلسیم و زینک

  • کمک به بهبود رشد جسمی و ذهنی در سنین رشد
  • بهبود اشتها و وزن‌گیری در کودکان و نوجوانان
  • رشد و تکامل استخوان‌ها و افزایش رشد قدی
  • تقویت سیستم ایمنی
  • قرص جویدنی با طعم پرتقال

کودکان 3-6 سال: روزانه 1 عدد قرص و کودکان 7-12 سال: روزانه 2 عدد قرص بعد از غذا و به صورت جویدنی میل شود.

حاوی 30 عدد قرص جویدنی با طعم پرتقال است.

پیمایش به بالا