کلسی جویس کیندر

کلسی جویس کیندر حاوی کلسیم، زینک، ویتامین‌های D، K2 و C، منیزیم، منگنز و مس است که به حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها در کودکان، سالمندان، بیماران و افرادی که رژیم غذایی‌ ناکافی دارند کمک می‌کند. همچنین وجود ویتامین K2 در این مکمل به رشد استخوانی کمک کرده و از رسوب کلسیم در عروق خونی جلوگیری می‌کند.

حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها در همه سنین به‌ویژه در دوران رشد و سالمندی اهمیت فراوانی دارد. کودکان و نوجوانان برای رشد و تکامل نیاز به مقادیر کافی کلسیم، ویتامین D و دیگر ریز مغذی‌ها دارند. پس از آن و در سالمندی که خطر ابتلا به پوکی استخوان افزایش می‌یابد نیز اهمیت دریافت ریز مغذی‌های ضروری برای حفظ تراکم استخوان‌ها پر رنگ می‌شود. کلسی جویس کیندر حاوی کلسیم، زینک، ویتامین‌های D، K2 و C، منیزیم، منگنز و مس است که به حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها در کودکان، سالمندان، بیماران و افرادی که رژیم غذایی‌ ناکافی دارند کمک می‌کند. همچنین وجود ویتامین K2 در این مکمل از رسوب کلسیم در عروق خونی جلوگیری می‌کند.

کلسیم:

کلسیم یکی از مهم‌ترین اجزای استخوان‌ها است و دریافت مقادیر کافی این عنصر برای رشد استخوانی و قدی کودکان و نوجوانان ضروری می‌باشد. همچنین برای حفظ سلامت استخوان‌ها و جلوگیری از پوکی استخوان در سالمندان، نیاز به دریافت کلسیم افزایش می‌یابد.

زینک:

نقش مهمی در تحریک سلول‌های استخوان‌ساز و تشکیل توده استخوانی ایفا می‌کند. همچنین در کودکانی که بی‌اشتها هستند و رشد قدی و وزنی‌ نامطلوبی دارند، مصرف مکمل زینک به افزایش اشتها و بهبود رشد کمک می‌کند.

ویتامین D:

وجود این ویتامین از طریق افزایش جذب و کاهش دفع کلسیم، نقش مهمی در حفظ سلامت استخوان‌ها دارد. کمبود ویتامین D در کودکان منجر به رشد ناکافی، کوتاه ‌قدی و تاخیر در راه رفتن و درآمدن دندان‌ها می‌شود. کمبود این ویتامین در بزرگسالان نیز باعث ضعف و شکنندگی استخوان‌ها شده و احتمال بروز پوکی استخوان را افزایش می‌دهد.

ویتامین K2:
وجود این ویتامین از رسوب کلسیم در عروق خونی جلوگیری کرده و باعث هدایت کلسیم به سمت استخوان‌ها می‌شود. همچنین ویتامین K2 با برقراری تعادل میان عملکرد سلول‌های استخوان‌ساز و استخوان‌شکن، به حفظ توده استخوانی کمک می‌نماید.

منیزیم:

این عنصر ضمن کمک به تشکیل کریستال‌های استخوانی و افزایش جذب کلسیم در بدن، برای حفظ سلامت استخوان‌ها ضروری است.

سایر ویتامین‌ها و مواد معدنی:
مس برای تشکیل کلاژن و الاستین بافت‌های پیوندی و حفظ توده استخوانی ضروری است و منگنز در تشکیل بافت‌های پیوندی و اسکلتی نقش ایفا می‌کند. ویتامین C، یک ویتامین آنتی‌اکسیدانی و جزء مهمی از توده استخوانی است و محرک تولید کلاژن می‌باشد.

تداخلات دارویی
لووتیروکسین: مکمل‌های حاوی کلسیم را با 4 ساعت فاصله زمانی از لووتیروکسین دریافت کنید.

موارد منع مصرف
وارفارین و داروهای ضد انعقاد خون کومارینی: به دلیل وجود ویتامین K، این محصول در افراد مصرف کننده وارفارین و دیگر داروهای ضد انعقاد کومارینی توصیه نمی‌شود.

حاوی کلسیم، زینک، ویتامین‌های D، K2 و C، منیزیم، منگنز و مس

  • حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها
  • کمک به افزایش رشد قدی و وزنی در کودکان و نوجوانان
  • جلوگیری از پوکی استخوان و کاهش خطر شکستگی‌های استخوانی در بزرگسالان و سالمندان
  • جلوگیری از رسوب کلسیم در عروق خونی به‌دلیل وجود ویتامین K2
  • جایگزینی مناسب برای قرص و کپسول‌های کلسیم در افرادی که مشکلات بلع دارند از جمله سالمندان و بیماران

کودکان 3-7 سال: روزانه 1 قاشق مرباخوری (5 میلی‌لیتر) بعد از غذا

کودکان 7 سال به بالا و نوجوانان: روزانه 2 قاشق مرباخوری (10 میلی‌لیتر) بعد از غذا

حاوی 200 میلی‌لیتر شربت با طعم نعنا است.

پیمایش به بالا