شربت ب-کمپلکس کیندر

شربت ب-کمپلکس کیندر حاوی تمامی ویتامین‌های گروه B به‌همراه لیزین و اینوزیتول است که باعث حفظ سلامت سیستم عصبی می‌شود. 

ویتامین‌های گروه B نقش مهمی در حفظ سلامت عمومی بدن و عملکرد طبیعی سلول‌های عصبی ایفا می‌کنند. کمبود این ویتامین‌ها باعث بروز خستگی، ضعف، افسردگی، اضطراب و بی‌اشتهایی می‌شود. شربت ب-کمپلکس کیندر حاوی تمامی ویتامین‌های گروه B به‌همراه لیزین و اینوزیتول است که باعث حفظ سلامت سیستم عصبی می‌شود.

ویتامین‌های B:

این گروه از ویتامین‌ها نقش مهمی در تولید انرژی داشته و برای عملکرد مناسب تمامی سلول‌های بدن به‌ویژه سلول‌های عصبی ضروری هستند. به‌همین دلیل سیستم اعصاب مرکزی و محیطی نیاز بیشتری به ویتامین‌های B داشته و کمبود آن‌ها منجر به ضعف و خستگی می‌شود. نقش ویتامین‌های B به‌ویژه B1، B6 و B12 در ساخت میلین (پوشش سلول‌های عصبی) و انتقال دهنده‌های عصبی از جمله استیل کولین و سروتونین اثبات شده است. به‌دلیل نقش ویتامین‌های گروه B در سیستم عصبی و اثرات محافظتی آن‌ها، کمبود این ویتامین‌ها باعث آسیب و یا مرگ سلول‌های عصبی می‌شود و دریافت مقادیر کافی آن‌ها به بازسازی سلول‌های عصبی پس از آسیب کمک می‌کند.

به‌علاوه دریافت کافی ویتامین‌های گروه B برای تنظیم اشتها و رشد و تکامل مناسب در سنین رشد ضروری بوده و کمبود آن‌ها با بی‌اشتهایی و اختلال رشد همراه است.

اینوزیتول نیز جزئی از ویتامین‌های گروه B است و ویتامین B8 نامیده می‌شود. این ترکیب به‌صورت طبیعی در مواد غذایی وجود دارد و باعث تحریک تولید انتقال دهنده‌های عصبی سروتونین و دوپامین می‌شود. مصرف مکمل‌های حاوی اینوزیتول می‌تواند سطح اضطراب، افسردگی، خستگی و تنش‌های روحی را کاهش دهد.

لیزین:

یک آمینو اسید ضروری است که با مشارکت در پروتئین‌سازی، نقش مهمی در رشد و نمو کودکان و نوجوانان بر عهده دارد. لیزین با کاهش سطح هورمون کورتیزول در بدن، به تسکین استرس نیز کمک می‌کند.

حاوی تمامی ویتامین‌های گروه B به‌همراه لیزین و اینوزیتول

  • حفظ سلامت سیستم عصبی مرکزی و محیطی
  • افزایش سطح انرژی و کاهش خستگی، ضعف، اضطراب و افسردگی
  • بهبود عملکرد مغزی و شناختی، تقویت حافظه و تمرکز
  • بهبود رشد و تکامل در سنین رشد
  • شربت با طعم پرتقال

کودکان 3-12 سال: روزانه 5 میلی‌لیتر

کودکان 12 سال به بالا و بزرگسالان: روزانه 10 میلی‌لیتر

حاوی 200 میلی‌لیتر شربت با طعم پرتقال است.

پیمایش به بالا