شربت آسرولا

شربت آسرولا کیندر حاوی عصاره گیاه آسرولا و سنجد، ویتامین‌های گروه B و ویتامین D3 و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و به رشد جسمی و ذهنی کودکان کمک می‌کند.

آسرولا:

آسرولا میوه‌ای شبیه به گیلاس و منبع غنی ویتامین C است. از آنجایی که این میوه سرشار از ویتامین C است خواص آنتی اکسیدانی فراوانی دارد و به همین دلیل باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.

عصاره دانه کنجد:

عصاره کنجد یکی دیگر از ترکیبات مهم شربت آسرولا است. دانه کنجد سرشار اسیدهای چرب مفید هستند که علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن به رشد جسمی و ذهنی کودکان نیز کمک می‌کند.

ویتامین C:

ویتامین C یک ویتامین آنتی اکسیدانی بوده که باعث تقویت سیستم ایمنی می‌شود. همچنین این ویتامین در ساخت کلاژن که پروتئین اصلی پوست، استخوان، غضروف و تاندون‌ها می‌باشد نیز مشارکت می‌کند.

ویتامین‌های گروه B:

ویتامین‌های گروه B در متابولیسم قندها، چربی‌ها و پروتئین‌ها و تولید انرژی نقش اساسی دارند. کمبود این گروه از ویتامین‌ها با بی اشتهایی، کاهش وزن، ضعف و بی حالی همراه است. همچنین فولیک اسید (ویتامین B9) و ویتامین B12 در سنتز DNA، تقسیم طبیعی سلول و ساخت گلبول‌های قرمز نقش دارند، به همین دلیل کمبود این دو ویتامین باعث ایجاد کم‌خونی مگالوبلاستیک می‌شود.

ویتامین D:

ویتامین D نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی، تنظیم رشد سلولی و عملکرد سیستم عصبی- عضلانی دارد. کمبود این ویتامین باعث تضعیف سیستم ایمنی و مقاومت بدن در برابر بیماری‌ها می‌شود. همچنین این ویتامین باعث افزایش جذب کلسیم و کاهش دفع آن شده و از همین راه کلسیم موردنیاز را برای بدن حفظ می‌کند. ویتامین D برای رشد استخوانی مورد نیاز است و دریافت ناکافی آن باعث راشیتیسم در کودکان می‌شود.

سرشار از ویتامینC (به علت وجود عصاره آسرولا و ویتامین C)

تقویت سیستم ایمنی

تامین نیاز به ویتامین‌های گروهB

بهبود رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان

تامین نیاز روزانه به ویتامین D3

گروه سنی 3-12: روزانه 1 قاشق مرباخوری (5 میلی‌لیتر)

نوجوانان و بزرگسالان: روزانه 5-10 میلی‌لیتر

حجم: 200 میلی‌لیتر

طعم: پرتقال

از مصرف این شربت در دوران بارداری و شیردهی اجتناب کنید.

مصرف این فرآورده در افرادی که سنگ کلیه دارند توصیه نمی‌شود.

ویتامین C موجود در آسرولا جذب آهن را فزایش می‌دهد، به همین دلیل از مصرف این محصول در افراد مبتلا به تالاسمی و یا هموکروماتوز خودداری کنید.

از مصرف همزمان این شربت با داروی وارفارین بپرهیزید.

ویتامین C موجود در آسرولا میزان و اثر بخشی داروی فلوفنازین (داروی اضطراب و اسکیزوفرنی) را در بدن کاهش می‌دهد. به همین دلیل این دو فرآورده را با فاصله زمانی از یکدیگر مصرف کنید.

پیمایش به بالا